KAPAT

Hakkımızda

Web yazılım sektöründe 2009 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Web sitesi ve mobil uygulamaların tasarımını yapıyoruz. Tasarladığımız sitelerin yazılıma geçirilme aşamaları ve sürekliliklerinin sağlanması üzerinde çalışıyoruz. Eğer daha önceden tasarımınız mevcutsa bu tasarımın yazılımını yapıyoruz.

Web sitesi veya mobil uygulamaların tasarımdan çalışır hale gelene kadar birkaç süreçten geçmesi gerekmektedir. Bu aşamalar şunlardır;

1. İhtiyaçların Belirlenmesi : Projede neler olacak, hangi modüller kullanılacak, hangi sayfalar yapılacak bunlar detaylı bir şekilde belirlenir. İstenenler not edilir.

2. Tasarım : 1. aşamada alınan bilgilere dayalı olarak tasarım çalışmaları tamamlanılır. Tasarım bittikten sonra çalışmanın kodlamasına geçilir. Eğer tasarımınız mevcut ise yazılım aşamasına geçilir.

3. Yazılım: Tasarım aşaması bittikten sonra başlanılır. Tasarımda belirlenen kriterlere uyularak tamamlanır ve test aşamasına geçilir. Bu aşamada sürekli yapılan çalışmalar test ortamına aktarılır ve kontrol için müşterimizle paylaşılır.

4. Siteyi Açma: Test aşaması tamamlandıktan sonra site yayımlanır. Teknik destek süresi boyunca yazılım, veritabanı ve güvenlik altyapısı güncellemeleri tarafımızdan sağlanmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz aşamalar özel yazılım projeleri için geçerlidir. Bunun yanı sıra hazır oluşturduğumuz web sitesi ve mobil uygulama altyapılarımız bulunmaktadır. Bu sayede kendinize uygun tasarımı seçerek hemen sitenizi yayımlayabilirsiniz.